Indų plovimo skystis DISH DROPS™

12,98 EUR
Be mokesčių

Dydis: 1 l.

Kiekis

 • Jūs esate visiškai saugūs pirkdami mūsų el.parduotuvėje, mes turime asmens duomenų apsaugos pažymą ir atitinkame aukščiausius keliamus reikalavimus tokio tipo parduotuvėms. Jūs esate visiškai saugūs pirkdami mūsų el.parduotuvėje, mes turime asmens duomenų apsaugos pažymą ir atitinkame aukščiausius keliamus reikalavimus tokio tipo parduotuvėms.
 • Pristatymo terminą mes pateikiame prie kiekvienos prekės aprašymo atskirai. Pristatymo terminą mes pateikiame prie kiekvienos prekės aprašymo atskirai.
 • Skambinkite +370 606 56656 Skambinkite +370 606 56656
 • Rašykite el.paštu manopreke@gmail.com Rašykite el.paštu manopreke@gmail.com
 • Perkant didesnį kiekį - galimos nuolaidos. Perkant didesnį kiekį - galimos nuolaidos.

Dish Drops™ koncentruotas indų plovimo skystis lengvai pašalina nešvarumus ir susikaupusius riebalus palikdamas žėrinčiai švarius indus. 

Tai Jums patiks...

Indų plovimas neprivalo būti sunkus. Dėl savo gaivaus ir pakilaus citrusinių vaisių kvapo, indų plovimas naudojant Dish Drops™ Koncentruotą indų plovimo skystį yra išties malonus. Šis švelnus, bet koncentruotas valiklis be vargo nuplauna riebalus ir nuosėdas, kad jūsų puodai, keptuvės, stalo įrankiai ir indai būtų švarūs. Šioje vienoje iš pagrindinių kasdien naudojamų priemonių sudėtyje yra alavijo, alfa-hidroksi rūgšties (AHA) ir natūralių „Shiso“ augalo (japoniškas augalas) ekstraktų, kurie padeda Jūsų odai nelikti išsausėjusiai.

Kaip ir galima tikėtis iš žinomų ir labai patikimų Amway valymo priemonių, Dish Drops™ Koncentruoto indų plovimo skysčio sudėtyje yra keturi ingredientai, gauti iš natūralių šaltinių ir yra saugūs naudoti visiems jūsų virtuvės daiktams ir net brangiausiems indams, pagamintiems iš krištolo, keramikos ar porceliano.

 

Verta žinoti...

 • Universali labai efektyvi formulė, kurią saugu naudoti stikliniams indams, puodams ir keptuvėms, stalo įrankiams ir net geriausiems porceliano dirbiniams, krištolui, sidabro dirbiniams ir keramikai.
 • Sušvelnina nemalonius žuvies, aštrių patiekalų ar itin kvapnių maistų kvapus.
 • Sukuria ilgalaikes, veiksmingas putas.
 • Po naudojimo išskalaukite rankas.

Naudojimas:

 • Įlašinkite 3 ml Dish Drops™ Koncentruoto indų plovimo skysčio į Jūsų kriauklę, į kurią įpilta 5 litrai šilto vandens. Nuplaukite puodus, indus ir stalo įrankius ir nusausinkite.
 • Amway plastikiniame butelyje su antgaliu sumaišykite 1 dalį Dish Drops™ Koncentruoto indų plovimo skysčio su 3 dalimis vandens. Papurtykite, kad sumaišytumėte, tada naudokite ant kempinės mažesnėms, tikslinėms vietoms pasiekti.
 • Naudokite jį kaip priemonę užmirkyti Jūsų indus, keptuves ar kepimo indus, kad riebalai ir nuosėdos lengviau atsiskirtų.

Sudedamosios Dalies Pavadinimas

CAS #

Bendras pavadinimas / funkcija

Water

7732-18-5

vanduo

Sodium Laureth Sulfate

68585-34-2

anijoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga

Cocamidopropyl Betaine

61789-40-0

amfoterinė paviršiaus aktyvioji medžiaga

Ethoxylated Alcohol (Pareth 8-7)

27252-75-1

nejoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga

Glycereth-26

31694-55-0

tirpiklis / drėkiklis

Propylene Glycol

57-55-6

tirpiklis / drėkiklis

Alcohol Denat

64-17-5

tirpiklis

Citric Acid

77-92-9

organinė rūgštis (pH kontrolė)

Fragrance

Proprietary - See IFRAorg.org

aromatas

Magnesium Hydroxide

1309-42-8

putų stabilizatorius

Aloe Barbadensis Leaf Juice

94349-62-9

odos kondicionierius

Methylchloroisothiazolinone

26172-55-4

konservantas

Methylisothiazolinone

2682-20-4

konservantas

Perilla Ocymoides Leaf Extract

90082-61-4

odos kondicionierius

Alergenai

 

 

Limonenas

90082-61-4

Kvapų alergenas

Indų ploviklį galima saugiai naudoti plaunant porcelianą, stiklinius indus, maisto gaminimo indus, stalo įrankius, krištolą ir stalo sidabrą.

 • Indų plovimas kriauklėje arba dubenyje: į kriauklę arba dubenį įpilkite3 ml indų ploviklio „DISHDROPS™“, o tada įpilkite5 litrus šilto vandens.Išplovus indus, reikia kruopščiai juos išskalauti.

 • Jeigu norite ekonomiškai naudoti indų ploviklį,1 indų ploviklio„DISHDROPS” dalį ištirpinkite3 dalyse vandens, supiltame į „AMWAY™“plastikinį butelį su dangteliu, išmaišykite, o tada užpilkite nedidelį jo kiekį ant kempinės. 

 • Jeigu norite, kad kempinės būtų švarios,baigę plauti indus kruopščiai išskalaukite jas šiltame vandenyje. Ant kempinės užpilkite truputį indų ploviklio „DISHDROPS”, tolygiai jį paskirstykite ir palikite iki kito naudojimo.

Atminkite!

Pasinaudoję indų plovikliu, kruopščiai nusiplaukite rankas.

DĖMESIO. Dirgina akis. JEI PATEKO Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu yra ir jeigu lengvai pašalinami. Toliau skalauti. Nedelsiant skambinti į IŠVYKIMO CENTRĄ arba kreiptis į gydytoją. Turinį/talpą naikinti atliekų deginimo įmonėje. Vizito pas gydytojas atveju parodyti šią pakuotę arba etiketę. Saugoti nuo vaikų. Sudėtyje yra metilizotiazolinono. Gali sukelti alerginę reakciją.